KURŞUN ANOTÇU bir SÜRE METAL kuruluşudur. Metal ve madencilik sektöründe 40 yıla yakın bir geçmişe sahip olan SÜRE METAL, üretimini yapmış olduğu lehim çeşitlerini en son teknolojilerle üreterek sektörün sayılı firmaları arasındadır.

KURŞUN ANOTÇU markası altında üretim yapan firmamız ürünlerde daima en iyi ve en yeni teknoloji kullanmanın yanı sıra 1.sınıf hammadde kullanmaktadır.Üretiminin büyük bir bölümünü iç piyasadaki müşterilerinin hizmetine sunarken, İran, Mısır, Hindistan vb. birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır. Bundan yaklaşık 40 yıl önce Ali SÜRE tarafından kurulan SÜRE METAL bugün idari yönetimi üçüncü kuşağa devretmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Firmamız metal üzerine farklı sektörlerde yapmış olduğumuz girişimler ve başarı sonucunda firma geleceğini de büyütmüş olduk, artık sektörde ileri gelen firmamız genç ve dinamik yapısını bu şekilde ileriye taşıyacaktır.Bugün ülkemizin önde gelen firmalarından biri olan SÜRE METAL metal sektörüne büyük kazanımlar sağlamış örnek firmalardan biridir. Bugün KURŞUN ANOTÇU konusunda ülkenin en iyi markalarından birisi haline geldiyse geçmiş yıllarda yapmış olduğu bilinçli ve kaliteli üretimler sayesinde olmuştur.Yetişmiş kalifiye personelleriyle hizmet sunan firmamız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı titizlikle çalışmalarını sürdürecektir.

Elektronik ve bijuteri sektöründe ağırlıkta kullanılan değişik ebatlarda ve özelliklerde lehim üretmekteyiz.Gelişen ve değişen teknolojiye bağlı olarak işletmelerin talepleri de değişiklik gösterirken, KURŞUN ANOTÇU olarak müşterilerimizden gelen bu taleplere en iyi şekilde yanıt vermekteyiz. Üretimini yapmış olduğumuz ürünlerde kaliteyi birinci sırada tutmaktayız.Bugün lehimin kullanıldığı yerlerde KURŞUN ANOTÇU imzasını görmek mümkündür. Eğer KURŞUN ANOTÇU lehim yapılan birçok yerde imza atmayı başarmış ve sektörünün lider firmalarından birisi haline gelmişse işte bizim verdiğimiz bu hizmetler ve üretim anlayışımız sayesinde olmuştur.

Bundan sonra ki en büyük hedefimiz ihracatımızı daha da yukarılara taşımak, ülke ekonomisine yeni istihdam sağlamak ve istihdam alanları açmaktır.Bu konuda da en iyi şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaşanabilir, güçlü ekonomiye sahip bir Türkiye için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

 

KURŞUN ANOTÇU tarafından üretimi yapılan başlıca ürünler:

KURŞUN ANOT

KALAY ANOT

KÜLÇE KURŞUN

PRES ÇEKİMİ

ÇUBUK KURŞUN

KURŞUN TEL

KIZIL DÖKÜM

KIZIL ÇEKME

BERİLYUM